Corrugated case materials

Kā pilnvarots izplatītājs un divu ievērojamu uzņēmumu, valsts akciju sabiedrības “Zhydachiv Pulp and Paper Combine” un Publiskā akciju sabiedrības “Izmail Pulp and Cardboard Combine” pārstāvis, mēs esam priecīgi iepazīstināt ar to augstas kvalitātes pārstrādāto kartona izstrādājumu klāstu tirgus.

Abas rūpnīcas atrodas ērtā vietā Ukrainā, bet Zhydachiv celulozes un papīra kombināts atrodas Rietumukrainā netālu no Polijas, bet Izmail celulozes un kartona kombināts atrodas Dienvidukrainā netālu no Rumānijas un Turcijas.

Galvenās iezīmes:

  • Šis pārstrādāto produktu klāsts nemanāmi apvieno rentablu konteineru kartonu ar ilgtspējīgiem iepakojuma risinājumiem.
  • Mūsdienīga ražošanas iekārta: mūsu partneri izmanto visprogresīvākās ražošanas līnijas, kas paredzētas kartona ražošanai.
  • Izgatavots no 100% reģenerētas šķiedras.
  • Optimālas skriešanas un apstrādes īpašības.
  • Pierādīta uzticamība: mūsu kartona risinājumiem ir pierādīta uzticamības un veiktspējas pieredze.
  • Nodibināta pieredze: ar gadu pieredzi nozarē mēs piedāvājam konteineru kartonu, kas atbilst nozares standartiem.

Mūsu rūpnīcas Recycled portfelī ir pieejami otrreizēji pārstrādāti oderējumi un rievas ar dažādām vielām.

Izpētiet mūsu otrreizējās pārstrādes kartona risinājumu klāstu, kas ir rūpīgi izstrādāts, lai atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām. Uzticieties kvalitātei un zināšanām, ko CPM Trading SIA un mūsu partneri piedāvā tirgū.

RECYCLED CONTAINERBOARD
Testliner
Fluting / Medium / Schrenz
Wrapping paper

Sadarbojoties ar dažādām Ukrainas un ES papīra rūpnīcām, CPM Trading SIA vispusīgi apmierina iepakojuma nozares papīra prasības. Mūsu piedāvājumā ietilpst baltas virsas kraft oderes, baltas augšējās testa starplikas un pielāgotas kraft oderes, kas atbilst jūsu specifikācijām. Turklāt mēs piegādājam pilnu papīru klāstu maisu papīra rūpniecībai, kas ietver gan balinātu, gan nebalinātu kraftpapīru, kā arī pārstrādātu papīru.

Mēs pārstāvam kvalitāti

CPM Trading SIA pilnvarojums no PJSC ‘Zhydachiv Pulp and Paper Combine’ un PJSC ‘Izmail Pulp and Cardboard Combine’.
CPM Trading SIA mēs ar lepnumu pārstāvam PJSC “Zhydachiv Pulp and Paper Combine”, kas ir pazīstams ražotājs. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti un drošību ir atspoguļota mūsu sertifikātos:

Atbilstība TU U 17.1-00278801-003:2017, TU U 17.1-00278801-004:2017, TU U 17.1-00278801-007:2019: Mūsu iepakojuma papīri, ko ražo uzņēmums PJVSC “Zhydachivre” un stingri TU U 17.1-00278801-003:2017, TU U 17.1-00278801-004:2017, TU U 17.1-00278801-007:2019, nodrošinot to atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem.

ISO 22000:2018 Pārtikas nekaitīguma vadība: PJSC “Zhydachiv Pulp and Paper Combine” uztur ISO 22000:2018 pārtikas nekaitīguma vadības sistēmu, uzsverot tās centību nodrošināt pārtikas nekaitīgumu no izejvielām līdz gala produktam.

ISO 9001 : 2015 Vadības sistēma: audita, novērtēšanas un sertifikācijas lēmuma rezultātā saskaņā ar ISO/IEC 17021-1:2015 apstiprina, ka PJSC “Zhydachiv Pulp and Paper Combine” darbojas vadības sistēma saskaņā ar ISO prasībām. 9001:2015.

Mūsu sertifikāti apliecina mūsu nelokāmo apņemšanos nodrošināt kvalitāti un drošību, nodrošinot mūsu klientiem pārliecību, ka viņi saņem produktus, kas atbilst visaugstākajiem standartiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums; Jūsu uzticība mūsu kvalitātes un drošības pasākumiem ir mūsu galvenā prioritāte.

Global Presence

Izmantojot gudru loģistiku un stratēģisku sadarbību ar virkni augstākā līmeņa loģistikas partneru, mēs esam gatavi efektīvi un uzticami nosūtīt savus produktus uz jebkuru pasaules nostūri. Mūsu darbības izcilība spilgti izpaužas mūsu plašajā globālajā sasniedzamībā.

Mūsu nelokāmā apņemšanās nodrošināt loģistikas spējas kopā ar mūsu dinamiskajām partnerattiecībām nodrošina netraucētu un ātru produktu piegādes pieredzi. Izmantojot CPM Trading SIA, varat uzticēties mūsu spējai pārvarēt ģeogrāfiskās robežas, piedāvājot ātru un uzticamu piegādes risinājumu, kas pielāgots jūsu vajadzībām. Mūsu globālā pieejamība iemieso mūsu apņemšanos apkalpot mūsu klientus ar nepārspējamu ērtību un gandarījumu.

Logistics

We have logistic planning department with great experience in delivering our products all over the World.

Learn More

Documents

We know our business and we are fully prepared legally, thats allow us to make more successful product deliveries.

Work With Us

We Supply: Paper, Corrugated Packaging, Metal wire, Ferroalloys, Quartzite. We Purchase: Waste Paper, Logistics Services.

Go to

Contact Us

Contact us and we will help you find the best solution for packaging or raw materials supplies.

Go to