Makulatūra

CPM Trading SIA ir ekskluzīvais tirgotājs Zhydachiv celulozes un papīra rūpnīcai Ukrainā un Izmail celulozes un kartona rūpnīcai Ukrainā ES tirgū. Mūsu galvenā uzmanība tiek pievērsta makulatūras iepirkumam, kas ir būtisks izejmateriāls gofrēto izstrādājumu ražošanai.

Mēs cieši sadarbojamies ar šīm rūpnīcām, lai iegūtu kvalitatīvas izejvielas, iekārtas un preces, kas atbilst Zhidachev celulozes un papīra kombināta un Izmail kombināta īpašajām prasībām.

Kopš 2018. gada CPM Trading SIA ir koncentrējies uz makulatūras kā primārās izejvielas gofrēto izstrādājumu ražošanas iegūšanu un izmantošanu.

Ar makulatūru saistītu darbību veikšanai SIA CPM Trading ir Valsts vides dienesta LIELRĪGAS REĢIONĀLĀ VIDES PĀRVALDE izsniegta licence Latvijā.

Mēs pastāvīgi iepērkam makulatūru saskaņā ar Eiropas makulatūras kategorijām EN 643:

 

Mūsu apņemšanās iegūt makulatūru šajās kategorijās atbilst nozares standartiem un vides ilgtspējības praksei.

Ja rodas jautājumi vai biznesa sadarbība saistībā ar makulatūras iepirkumu vai mūsu sadarbību ar Ukrainas celulozes un papīra rūpnīcām, lūdzu, sazinieties ar mums [email protected]. Mēs vēlamies jums palīdzēt un sniegt ieguldījumu atbildīgā makulatūras apsaimniekošanā ilgtspējīgai nākotnei.

Mēs esam sertificēti

Ar makulatūras darbību saistītu darbību veikšanai SIA CPM Trading ir nepieciešamā Valsts vides dienesta LIELRĪGAS REĢIONĀLĀ VIDES PĀRVALDE izsniegta licence Latvijā.

Mēs esam globāli

Mēs pārdodam produkciju Eiropā (Polija, Latvija, Rumānija, Igaunija, Lietuva, Slovākija, Čehija, Ungārija uc), Āfrikā un arābu valstīs (Saūda Arābija, Omāna), pēcpadomju Savienības valstīs (Baltkrievija, Moldova, Gruzija, Azerbaidžāna, Armēnija), Turcija un citi.

Logistics

We have logistic planning department with great experience in delivering our products all over the World.

Contact Us

Documents

We know our business and we are fully prepared legally, thats allow us to make more successful product deliveries.

Work With Us

We Supply: Paper, Corrugated Packaging, Metalware, Ferroalloys, Quartzite. We Purchase: Waste Paper, Logistics Services.

Go to

Contact Us

Contact us and we will help you find the best solution for packaging or raw materials supplies.

Go to