Kvarcīts

Kvarcīts ir dabā sastopams minerāls, ko parasti izmanto celtniecībā un ferokausējumu ražošanā. Metalurģijā tas kalpo kā sārņi un ir slavens ar savu izcilo ugunsizturību – lai to izkausētu vai deformētu, krāsns temperatūrai jāsasniedz vismaz +1770 C.

Metalurģiskā kvarcīta pielietojums

Metalurģiskais kvarcīts kā dabā sastopams minerāls nodrošina izcilu siltuma un ugunsizturību, padarot to par populāru materiālu daudzās rūpniecības nozarēs. Atšķirībā no
citiem materiāliem metalurģiskais kvarcīts neuzkrāj starojumu vai citas kaitīgas vielas, tāpēc tas ir drošs un videi draudzīgs risinājums.

Metalurģiskā kvarcīta pielietojuma iespējas ir plašas un ietver šādas:

  • Ferokausējumu ražošana
  • Silīcija izstrādājumi
  • Ugunsizturīgi pārklājumi
  • Skābes izturīgi maisījumi
  • Betona izstrādājumi un maisījumi
  • Katli indukcijas krāsnīm
  • Apšuvums liešanas kausiem
  • Siltumenerģijas iekārtas
  • Ar pneimatisko iekārtu uzklājami maisījumi

Kvarcīta dekoratīvais akmens
Kvarcīts ir ārkārtīgi skaists akmens, kas ir ļoti pieprasīts tā unikālo estētisko īpašību dēļ. Pateicoties tā vienmērīgajai un gludajai virsmai, plašajai balto, rozā un pelēko toņu paletei un tekstūras neviendabīgumam, kvarcīts ir ideāla izvēle arhitektūrā un dekoratīviem ēku elementiem.

Viens no galvenajiem iemesliem lielajam pieprasījumam pēc kvarcīta ir tā stiprums un izturība. Tas ir ilgmūžīgs materiāls, kas ir noturīgs pret nodilumu, padarot to ideāli piemērotu lietošanai vietās ar intensīvu plūsmu. Tā dabiskais skaistums un izturība padara to par populāru izvēli gan iekšdarbiem, gan āra darbiem.

SIA “CPM Trading” piedāvā plašu malta un drupināta kvarcīta un no kvarcīta izgatavotu ugunsizturīgu pildvielu, ko izmanto siltumenerģijas iekārtu apšuvumam, izvēli. Kā privātās akciju sabiedrības “Tolkachevskiy Mining and Processing Plant” oficiālais izplatītājs ES reģionā mēs varam piegādāt jebkādu jums nepieciešamo materiālu daudzumu.

Mūsu uzņēmums piedāvā plašu metalurģiskā kvarcīta izstrādājumu klāstu, kas atbilst dažādām rūpniecības vajadzībām. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti un klientu apmierinātību ir ļāvusi mums kļūt par līderi šajā nozarē, nodrošinot drošus, nemainīgas kvalitātes izstrādājumus.

Kvarcīts TK 97-100

Primārais pielietojums ir ferokausējumu ražošana
Learn more

Kvarcīts TK 97-25

Primārais pielietojums ir ugunsizturīgu un dinastisku izstrādājumu ražošana
Learn more

Smalki graudainā kvarcīta SKD-97 maisījums

To izmanto kvarcīta-māla maisījumu, betona bloku un monolītu apšuvumu ražošanai.
Learn more

Smalki graudaina kvarcīta pildviela ZKT-97

To izmanto lietuvju ražošanai un tērauda liešanas kausu apšuvumam.
Learn more

Kvarcīta dekoratīvais akmens

Kvarcīts ir ārkārtīgi skaists akmens, kas ir ļoti pieprasīts tā unikālo estētisko īpašību dēļ.
Learn more

Mēs pārstāvam kvalitāti

One of our most important targets is to be easy-to-work with business partner. To achieve that we certificate our products and processes.

Global Presence

Izmantojot gudru loģistiku un stratēģisku sadarbību ar virkni augstākā līmeņa loģistikas partneru, mēs esam gatavi efektīvi un uzticami nosūtīt savus produktus uz jebkuru pasaules nostūri. Mūsu darbības izcilība spilgti izpaužas mūsu plašajā globālajā sasniedzamībā.

Mūsu nelokāmā apņemšanās nodrošināt loģistikas spējas kopā ar mūsu dinamiskajām partnerattiecībām nodrošina netraucētu un ātru produktu piegādes pieredzi. Izmantojot CPM Trading SIA, varat uzticēties mūsu spējai pārvarēt ģeogrāfiskās robežas, piedāvājot ātru un uzticamu piegādes risinājumu, kas pielāgots jūsu vajadzībām. Mūsu globālā pieejamība iemieso mūsu apņemšanos apkalpot mūsu klientus ar nepārspējamu ērtību un gandarījumu.

Logistics

We have logistic planning department with great experience in delivering our products all over the World.

Contact Us

Documents

We know our business and we are fully prepared legally, thats allow us to make more successful product deliveries.

Work With Us

We Supply: Paper, Corrugated Packaging, Metal wire, Ferroalloys, Quartzite. We Purchase: Waste Paper, Logistics Services.

Go to

Contact Us

Contact us and we will help you find the best solution for packaging or raw materials supplies.

Go to