Olu iepakojums

Kā valsts akciju sabiedrības “Zhydachiv Pulp and Paper Combine” oficiālais izplatītājs un pārstāvis mēs ar lepnumu iepazīstinām tirgū ar viņu augstas kvalitātes olu iepakošanas produktu klāstu.

Galvenās iezīmes:

Mūsdienīga ražošanas iekārta: mūsu partneris, valsts akciju sabiedrība “Zhydachiv Pulp and Paper Combine”, pārvalda vismodernāko ražošanas līniju, kas paredzēta olu iepakošanai.

Pierādīta uzticamība: mūsu olu iepakošanas risinājumiem ir uzticamības un veiktspējas pieredze.

Nodibināta pieredze: Pamatojoties uz gadu pieredzi nozarē, mēs piedāvājam olu iepakojumu, kas atbilst nozares standartiem.

Izpētiet mūsu olu iepakošanas risinājumu izvēli, kas izstrādāti atbilstoši jūsu īpašajām vajadzībām. Uzticieties kvalitātei un zināšanām, ko CPM Trading SIA un mūsu partneris piedāvā tirgū.

Olu paplātes 310*310*47 mm

Olu paplātes ir izgatavotas, izmantojot papīra formējumu, kas paredzētas drošai olu iesaiņošanai, transportēšanai un uzglabāšanai.
Uzzini vairāk

Olu paplātes 310*310*51 mm

Olu paplātes ir izgatavotas, izmantojot papīra formējumu, kas paredzētas drošai olu iesaiņošanai, transportēšanai un uzglabāšanai.
Uzzināt vairāk

Gofrētā kaste №18 630*320*340 mm (olu paplātēm)

Gofrētā kaste Nr. 18 ir īpaši izstrādāta olu uzglabāšanai, un tajā var ievietot paplātes pa 30 olām katrā.
Uzzināt vairāk

Gofrētā kaste №18 630*320*360 mm (olu paplātēm)

The Corrugated Box No. 18 is specially designed for egg storage, accommodating trays of 30 eggs each.
Uzzināt vairāk

Mēs pārstāvam kvalitāti

CPM Trading SIA mēs ar lepnumu pārstāvam PJSC “Zhydachiv Pulp and Paper Combine”, kas ir pazīstams ražotājs. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti un drošību ir atspoguļota mūsu sertifikātos:

Atbilstība TU U 17.2-00278801-008:2020: Mūsu olu paplātes, ko ražo PJSC “Zhydachiv Pulp and Paper Combine”, stingri ievēro TU U 17.2-00278801-008:2020, nodrošinot atbilstību augstākajiem olu iepakošanas standartiem.

ISO 22000:2018 Pārtikas nekaitīguma vadība: PJSC “Zhydachiv Pulp and Paper Combine” uztur ISO 22000:2018 pārtikas nekaitīguma vadības sistēmu, uzsverot tās centību nodrošināt pārtikas nekaitīgumu no izejvielām līdz gala produktam.

Mūsu sertifikāti apliecina mūsu nelokāmo apņemšanos nodrošināt kvalitāti un drošību, nodrošinot mūsu klientiem pārliecību, ka viņi saņem produktus, kas atbilst visaugstākajiem standartiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums; Jūsu uzticība mūsu kvalitātes un drošības pasākumiem ir mūsu galvenā prioritāte.

Global Presence

Izmantojot gudru loģistiku un stratēģisku sadarbību ar virkni augstākā līmeņa loģistikas partneru, mēs esam gatavi efektīvi un uzticami nosūtīt savus produktus uz jebkuru pasaules nostūri. Mūsu darbības izcilība spilgti izpaužas mūsu plašajā globālajā sasniedzamībā.

Mūsu nelokāmā apņemšanās nodrošināt loģistikas spējas kopā ar mūsu dinamiskajām partnerattiecībām nodrošina netraucētu un ātru produktu piegādes pieredzi. Izmantojot CPM Trading SIA, varat uzticēties mūsu spējai pārvarēt ģeogrāfiskās robežas, piedāvājot ātru un uzticamu piegādes risinājumu, kas pielāgots jūsu vajadzībām. Mūsu globālā pieejamība iemieso mūsu apņemšanos apkalpot mūsu klientus ar nepārspējamu ērtību un gandarījumu.

Logistics

We have logistic planning department with great experience in delivering our products all over the World.

Contact Us

Documents

We know our business and we are fully prepared legally, thats allow us to make more successful product deliveries.

Work With Us

We Supply: Paper, Corrugated Packaging, Metal wire, Ferroalloys, Quartzite. We Purchase: Waste Paper, Logistics Services.

Go to

Contact Us

Contact us and we will help you find the best solution for packaging or raw materials supplies.

Go to