Metāla stieple, tīkls

CPM Trading SIA represents the Ukrainian factory “Garant Metiz Invest” (GMI) in the European market. The factory specializes in the production of hardware products (wire, mesh, etc.), with an annual production capacity of approximately 40,000 tons. The manufacturer is equipped with modern equipment from leading global engineering companies, enabling high production efficiency and reduced energy consumption. Their highly skilled personnel, excellent equipment, and quality raw materials ensure the production of products that meet international standards (EN ISO 9001:2008).

At CPM Trading SIA, we adhere to an individual approach to each client, aiming for successful and mutually beneficial cooperation.

Low-carbon steel wire Vr-1 class

To izmanto pamatu un griestu pastiprināšanai, ķieģeļu mūrēšanai un grīdu liešanai, punktmetināto stiegrojuma sprostu ražošanā un ir galvenais izejmateriāls stiegrojuma sieta ražošanā

Galvanized wire made from ordinary-quality carbon steel

Cinkota stieple tiek izmantota žogu tīklu ražošanai rūpniecisko un civilo būvlaukumos

Thermally treated galvanized wire

To izmanto austo un metināto tīklu ražošanā, balstu, kausu rokturu, dzeloņstiepļu u.c. stiprināšanā.

Heat-treated general-purpose wire

To izmanto siena, makulatūras, metāla konstrukciju iesiešanai rūpniecībā un celtniecībā u.c.

Untreated, uncoated general-purpose wire

Pielietojums: pēcatkausēšana, cinkota, naglas, tīkli, apiņu konstrukcija, stiprināšana utt.

Welding steel wire

To izmanto metināšanai (virsmas veidošanai), elektrodu ražošanai

Untreated thermally galvanized wire

To izmanto austo un metināto tīklu ražošanai, balstu stiprināšanai, kausu rokturiem, dzeloņstieplēm u.c.

Wire for fiber manufacturing

To izmanto betona stiegrošanai ceļu segumu, lidlauku skrejceļu, raķešu palaišanas platformu, sprādziendrošu un ūdensdrošu konstrukciju, peldošo doku moduļu, tuneļu un aizsardzības konstrukciju apdarē.

Carbon steel wire (including spring wire)

To izmanto dažādu veidu atsperu un režģu ražošanā.

Wire for household and domestic purposes

Izmanto celtniecībā, sadzīves vajadzībām utt.

Mēs pārstāvam kvalitāti

Uzņēmums CPM Trading SIA lepojas ar to, ka pārstāvam ražotājus, kas ievēro augstākos nozares kvalitātes standartus. Mūsu apņemšanās sasniegt izcilību ir atspoguļota mūsu piedāvātajos produktos, pateicoties mūsu ražošanas partneriem, kuriem ir:
– Kvalitātes sertifikāti: mūsu pārstāvētie ražotāji ir ieguvuši prestižus kvalitātes sertifikātus, kas apliecina viņu apņemšanos ražot preces, kas atbilst un bieži vien pārsniedz nozares standartus. Šie sertifikāti kalpo kā apliecinājums mūsu piedāvāto produktu augstākajai kvalitātei.
– Ekspertīze: Mūsu ražošanas partneros strādā pieredzējuši speciālisti, kuriem ir profesionāla pieredze attiecīgajās jomās. Viņu zināšanas un prasmes nodrošina augstākās kvalitātes produktu ražošanu, ko mēs ar lepnumu piedāvājam saviem klientiem.
– Stingra kvalitātes nodrošināšana: lai saglabātu visaugstākos kvalitātes standartus, mūsu ražotāji regulāri veic auditus un pārbaudes. Šie stingrie novērtējumi garantē mūsu pārstāvēto produktu konsekvenci un uzticamību.
– Inovatīvas iespējas: mūsu ražošanas partneri ir inovāciju priekšgalā, pastāvīgi izstrādājot jaunus un uzlabotus produktus, lai apmierinātu mūsu klientu nepārtraukti mainīgās vajadzības. Viņu apņemšanās ieviest jauninājumus nodrošina, ka mūsu klientiem ir pieejami vismodernākie risinājumi.
– Akreditācijas: mūsu pārstāvētajiem ražotājiem ir vairākas akreditācijas un sertifikāti, kas nodrošina mūsu klientiem pārliecību par savu produktu uzticamību un kvalitāti. Mēs stāvam aiz šiem nozarē atzītajiem standartiem.
Uzņēmumā CPM Trading SIA mēs rūpējamies par tādu produktu piegādi, kas liecina par kvalitāti un izcilību. Mēs ar lepnumu pārstāvam ražotājus, kuri ievēro visaugstākos kvalitātes standartus, nodrošinot, ka mūsu klienti var uzticēties mūsu piedāvātajiem produktiem.

Global Presence

Izmantojot gudru loģistiku un stratēģisku sadarbību ar virkni augstākā līmeņa loģistikas partneru, mēs esam gatavi efektīvi un uzticami nosūtīt savus produktus uz jebkuru pasaules nostūri. Mūsu darbības izcilība spilgti izpaužas mūsu plašajā globālajā sasniedzamībā.

Mūsu nelokāmā apņemšanās nodrošināt loģistikas spējas kopā ar mūsu dinamiskajām partnerattiecībām nodrošina netraucētu un ātru produktu piegādes pieredzi. Izmantojot CPM Trading SIA, varat uzticēties mūsu spējai pārvarēt ģeogrāfiskās robežas, piedāvājot ātru un uzticamu piegādes risinājumu, kas pielāgots jūsu vajadzībām. Mūsu globālā pieejamība iemieso mūsu apņemšanos apkalpot mūsu klientus ar nepārspējamu ērtību un gandarījumu.

Logistics

We have logistic planning department with great experience in delivering our products all over the World.

Contact Us

Documents

We know our business and we are fully prepared legally, thats allow us to make more successful product deliveries.

Work With Us

We Supply: Paper, Corrugated Packaging, Metal wire, Ferroalloys, Quartzite. We Purchase: Waste Paper, Logistics Services.

Go to

Contact Us

Contact us and we will help you find the best solution for packaging or raw materials supplies.

Go to