Logistics

Pieredzējusi piegādes garantija

CPM Trading SIA mūsu plašā pieredze nodrošina to, ka preces, kuras pasūtāt no mums, tiks piegādātas vislabākajā iespējamajā veidā. Lūk, kāpēc varat mums uzticēties, lai nodrošinātu nevainojamu piegādi:

1. Pierādīta pieredze

Mūsu komandai ir daudzu gadu pieredze loģistikas un piegādes ķēdes nozarē. Šī padziļinātā loģistikas izpratne nozīmē, ka mēs varam jums palīdzēt pieņemt pārdomātus lēmumus, lai optimizētu jūsu piegādes un piegādes procesus.

2. Stratēģiskās partnerības

Laika gaitā esam izveidojuši spēcīgas partnerattiecības ar cienījamiem loģistikas un transporta uzņēmumiem. Tas ļauj mums ieteikt uzticamus partnerus, kuri var efektīvi veikt jūsu pasūtījumu transportēšanu un piegādi.

3. Pielāgoti risinājumi

Mēs cieši sadarbojamies ar jums, lai izprastu jūsu īpašās piegādes prasības. Šī sadarbības pieeja ļauj mums piedāvāt pielāgotus risinājumus un ieteikumus, kas atbilst jūsu unikālajām vajadzībām.

4. Kvalitātes nodrošināšana

Mūsu apņemšanās nodrošināt augstas kvalitātes produktus ietver to drošu un savlaicīgu piegādi. Mēs veicam papildu pasākumus, lai iepakotu un sagatavotu jūsu pasūtījumus tranzītam, samazinot bojājumu vai kavēšanās risku.

5. Nepārtraukta uzlabošana

Mēs sekojam nozares tendencēm un paraugpraksei, lai nepārtraukti uzlabotu mūsu piegādes nodrošināšanas procesu. Šī centība izcilībai ir mūsu solījums jums.

Izvēloties CPM Trading SIA, jūs izvēlaties partneri, kas ir veltīts veiksmīgai jūsu pasūtījumu piegādei. Mūsu pieredze un nozares zināšanas ļauj mums palīdzēt pieņemt loģistikas lēmumus, kas noved pie optimāliem rezultātiem.

Jūtieties pārliecināti, ka preces, kuras pasūtāt no mums, tiks piegādātas efektīvi, uzticami un vislabākajā iespējamajā veidā.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai apspriestu jūsu produktu vajadzības un to, kā mēs varam nodrošināt netraucētu jūsu pasūtījumu piegādes procesu.

Boxboard —

Special dense cardboard, used in making consumer boxes for various purposes. We sell high quality cardboard for boxes at manufacturer's prices
Learn more

Cardboard for dense layers of corrugated cardboard

Anyone who is involved in manufacturing of any product knows for sure that corrugated cardboard is optimal packaging material. It has a multi-layer structure. One of the main components is a liner — a cardboard paper with machine finish, showing a high resistance to external mechanical impacts.
Learn more

Layered corrugated cardboard

Corrugated cardboard nowadays is the most demanded material for packaging and package elements.
Learn more

Corrugated cardboard packaging upon order

Manufacture of corrugated boxes takes the top position in area of packaging. We offer you an excellent corrugated packaging for all purposes at optimum prices. We cooperate with the best cardboard manufacturers and we are ready to deliver wide range of their products.
Learn more

High-quality cardboard boxes

One of our permanent partners is paper and packaging material factory Zhidachiv Cellulose-Paper Mill. For many years it has been positioning itself as a large-scale manufacturer of corrugated packaging. Thanks to that, the largest industrial companies, which manufacture products not only for European markets but also export to other countries, entrust us to manufacture corrugated boxes and other packaging products.
Learn more

Corrugated paper base

Paper for corrugation or fluting is a type of packaging material, manufactured from wood pulp.
Learn more

Wrapping paper

Sale of wrapping paper — one of main types of our activity. This packaging material is considered to be the most common material for packaging any products and it is highly demanded in manufacturing and trade industries.
Learn more

Work With Us

We Supply: Paper, Corrugated Packaging, Metal wire, Ferroalloys, Quartzite. We Purchase: Waste Paper, Logistics Services.

Go to

Contact Us

Contact us and we will help you find the best solution for packaging or raw materials supplies.

Go to